čtvrtek 17. září 2015

Spuštění blogu o zkušenostech s Fio bankou

Vítám Vás na novém blogu o zkušenostech s Fio bankou. Před nějakou dobou jsem vytvořil 2 blogy o zkušenostech s brokerem LYNX a o zkušenostech s brokerem DEGIRO. V souvislosti s tím mě napadlo, "proč jsem ještě neudělal blog o zkušenostech s Fio bankou u které jsem klientem již osmým rokem a využívám u ní celé řady produktů?".

Klientem Fio banky jsem se stal ještě v době, kdy ani nebyla bankou, ale Fio družstevní záložnou a důvodem proč jsem se jím stal bylo zprostředkování online přístupu na burzu prostřednictvím jejich aplikace e-broker. Aplikaci e-broker tedy využívám již osmým rokem, takže toho k ní mám dost co říci :).

Fio banka se stala bankou v roce 2010 a nějak od této doby mám u ní běžný korunový účet, ke kterému jsem později přidal i spořící korunový účet. Následně v průběhu let jsem si u Fio banky otevřel ještě běžný eurový účet, spořící eurový účet, běžný dolarový účet a jako zatím poslední i podnikatelský účet. Celkově tedy mám u Fio banky 7 různých typů účtů (když počítám "akciový účet" v e-brokerovi).

V následujících týdnech budu na tento web postupně psát o především o mých vlastních zkušenostech se jmenovanými produkty Fio banky. Čas od času možná přidám i něco z osobních zkušeností mých známých a přátel.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Každý názor je tu vítán :)